Relief

Relief
Relief
Relief
Relief
Relief
Relief

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEF, art deco, 1900-talets första hälft, signerad AE Lindskog, bemålat gips, ca 77x53 cm

Färgbortfall, smärre nagg

654769

2019-06-16