Torsten Jovinge akvarell

Torsten Jovinge akvarell
Torsten Jovinge akvarell
Torsten Jovinge akvarell
Torsten Jovinge akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): sydländskt trädgårdsmotiv, intygad av Marika Jovinge maj 2019 à tergo, dagmått 28x20 cm

Inga synliga skador, ej examinrad ur ram

654773

2019-06-21