Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÖHOLM, golvlampa, 1950-tal, fot med handmålad dekor av blommor i blått mot beige fond, stomme i mässing, ljus veckad skärm, signerad SÖHOLM DENMARK SW, höjd 155 cm
654781
2019-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här