Söholm Söholm, golvlampa
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SÖHOLM, golvlampa, 1950-tal, fot med handmålad dekor av blommor i blått mot beige fond, stomme i mässing, ljus veckad skärm, signerad SÖHOLM DENMARK SW, höjd 155 cm
Kuntoraportti
654781
Päivämäärä:
2019-06-20