Karmstola Swedish Modern
2019-06-16
654782
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Swedish Modern, 1930/40-tal, betsad furu, sadelelgjord, höjd 79, sitthöjd 37 cm
slitage