Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, soffbord, fanerat med mahogny, brännmärkt CM samt Möbelsnickare Stefan Olsson AB Gotland, höjd 59, 117x57 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
654786
2019-06-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner