Uno Stallarholm

Uno Stallarholm
Uno Stallarholm
Uno Stallarholm
Uno Stallarholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO STALLARHOLM (1894-1974): ´´Slagsmål på auktion´´ signerad och daterad 1945 litografi, bildmått ca 32x48 cm

654787

2019-06-18