Saltkar opalglas

Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas
Saltkar opalglas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, opalglas/mjölkglas, 1700-talets mitt, rokoko, polykrom dekor av kvinna med parasoll samt man och rosor, längd ca 7, höjd 3 cm

Lagningar

654788

2019-06-18