Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALTKAR, opalglas/mjölkglas, 1700-talets mitt, rokoko, polykrom dekor av kvinna med parasoll samt man och rosor, längd ca 7, höjd 3 cm
Lagningar
654788
2019-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här