Carl Otto Hultén

Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Komposition med växter, signerad samt numrerad 16/90, litografier, bildmått ca 80x58 cm

Glas med skada

654789

2019-06-18