Evert Lundqvist torrnålsgravyr

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben med skål, signerad Evert Lundqvist, daterad i tycket -52, 6/50, torrnålsgravyr, ca 21x16 cm

654794

2019-06-18