Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS FORSBERG (1842-1934): "Sydfranskt landskap", signerad Nils Forsberg, olja på duk, ca 45 x 53 cm
Färgbortfall
654796
2019-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här