Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FORSBERG (1842-1934): "Sydfranskt landskap", signerad Nils Forsberg, olja på duk, ca 45 x 53 cm

Färgbortfall

654796

2019-06-20