Max Ernst La ballade du soldat färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX ERNST (1891-1976): ur ´´La ballade du soldat´´ signerad och numrerad, japanpapper, färglitografi, bladstorlek ca 38x28 cm

654797

2019-06-18