Richard Sapper Tizio Artemide

Richard Sapper Tizio Artemide
Richard Sapper Tizio Artemide
Richard Sapper Tizio Artemide
Richard Sapper Tizio Artemide
Richard Sapper Tizio Artemide
Richard Sapper Tizio Artemide
Richard Sapper Tizio Artemide
Richard Sapper Tizio Artemide

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RICHARD SAPPER, "Tizio", golvlampa, Italien, Artemide, 1900-talets senare del, svartlackerad metall och plast, röda detaljer, ställbar arm med motvikt, maxhöjd ca 117 cm

Bruksslitage

654799

2019-06-17