Yoshio Nakajima blandteknik

Yoshio Nakajima blandteknik
Yoshio Nakajima blandteknik
Yoshio Nakajima blandteknik
Yoshio Nakajima blandteknik
Yoshio Nakajima blandteknik
Yoshio Nakajima blandteknik

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

YOSHIO NAKAJIMA (Japan/Sverige, född 1940), Komposition, signerad Yoshio Nakajima, daterad 1977, blandteknik, ca 41 x 29 cm

654802

2019-06-20