Torsten Jovinge akvarell

Torsten Jovinge akvarell
Torsten Jovinge akvarell
Torsten Jovinge akvarell
Torsten Jovinge akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): interiörbild med kvinnofigur, intygad av Marika Jovinge maj 2019 à tergo, akvarell på papper, dagmått 35x30 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

654806

2019-06-21