Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
TORSTEN JOVINGE (1898-1936): interiörbild med kvinnofigur, intygad av Marika Jovinge maj 2019 à tergo, akvarell på papper, dagmått 35x30 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
654806
2019-06-21