Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986): Kronhjort i snöigt skogslandskap, akvarell, signerad Harald Wiberg och otydligt daterad, ca 22,5x40 cm
654807
2019-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här