Harald Wiberg, akvarell

Harald Wiberg, akvarell
Harald Wiberg, akvarell
Harald Wiberg, akvarell
Harald Wiberg, akvarell
Harald Wiberg, akvarell
Harald Wiberg, akvarell

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Kronhjort i snöigt skogslandskap, akvarell, signerad Harald Wiberg och otydligt daterad, ca 22,5x40 cm

654807

2019-06-23