Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, stomme i bronserad metall, 1800-talets slut, oscariansk, för tolv ljus, behängd med prismor, invändigt elektrifierad, höjd ca 86, diameter 57 cm

avslag, nagg, böjda ljusarmar

654808

2019-06-16