Erik Tryggelin, 3 st
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK TRYGGELIN (1878-1952), motiv från Vadstena, tre st, "Vadstena Tyllagatan", signerad och daterad Erik Tryggelin 1952, 22x28,5 cm, "Vadstena", signerad och daterad 1955, 24x33 cm, "Vadstena", signerad och daterad 1953, 25,5x35 cm.
654811
2019-06-23