Erik Tryggelin, 3 st

Erik Tryggelin, 3 st
Erik Tryggelin, 3 st
Erik Tryggelin, 3 st
Erik Tryggelin, 3 st
Erik Tryggelin, 3 st
Erik Tryggelin, 3 st
Erik Tryggelin, 3 st
Erik Tryggelin, 3 st

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ERIK TRYGGELIN (1878-1952), motiv från Vadstena, tre st, "Vadstena Tyllagatan", signerad och daterad Erik Tryggelin 1952, 22x28,5 cm, "Vadstena", signerad och daterad 1955, 24x33 cm, "Vadstena", signerad och daterad 1953, 25,5x35 cm.

Zustandsbeschreibung

654811

2019-06-23