Étagère, 2 st

Étagère, 2 st
Étagère, 2 st
Étagère, 2 st
Étagère, 2 st
Étagère, 2 st
Étagère, 2 st
Étagère, 2 st
Étagère, 2 st
Étagère, 2 st
Étagère, 2 st

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

ÉTAGÉRE, 2 st, 1800-talets slut, rokokostil, mahogny, höjd ca 130, 65x32 samt 165, 70x40

Bruksslitage

654816

2019-06-17