Karmstol samt Taburett

Karmstol samt Taburett
Karmstol samt Taburett
Karmstol samt Taburett
Karmstol samt Taburett
Karmstol samt Taburett
Karmstol samt Taburett
Karmstol samt Taburett
Karmstol samt Taburett
Karmstol samt Taburett
Karmstol samt Taburett

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, TABURETT, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil resp gustaviansk stil, bronserad resp fanérad i mahogny, stolens sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

654826

2019-06-16