Ljuster

Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster
Ljuster

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

LJUSTER, 1700-tal, smide, höjd ca 27 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

654846

2019-06-17