Jens Juul Eilersen skinnfåtöljer
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JENS JUUL EILERSEN, 1 par fåtöljer, N.Eilersen A/S, Danmark, stomme i trä och metall, brunröd skinnklädsel, framben med trissor, etikettmärkta, sitthöjd 48, bredd ca 55 cm
Slitage, smärre repor och ytskador på klädseln
654868
2019-06-17