Jens Juul Eilersen skinnfåtöljer

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

JENS JUUL EILERSEN, 1 par fåtöljer, N.Eilersen A/S, Danmark, stomme i trä och metall, brunröd skinnklädsel, framben med trissor, etikettmärkta, sitthöjd 48, bredd ca 55 cm

Slitage, smärre repor och ytskador på klädseln

654868

2019-06-17