Amadé Barth 1920

Amadé Barth 1920
Amadé Barth 1920
Amadé Barth 1920
Amadé Barth 1920

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMADÉ BARTH (Schweiz/Sverige 1899-1926): Yngling vid sängkant, signerad och daterad Barth Paris 20, blyerts, ca 36x22,5

654870

2019-06-17