Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMADÉ BARTH (Schweiz/Sverige 1899-1926): Yngling vid sängkant, signerad och daterad Barth Paris 20, blyerts, ca 36x22,5
654870
2019-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här