Amadé Barth

Amadé Barth
Amadé Barth
Amadé Barth
Amadé Barth

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMADÉ BARTH (Schweiz/Sverige 1899-1926): Figur i tankar, signerad och daterad Barth Paris, 1920-tal, blyerts, ca 28,5x16,5 cm

654874

2019-06-17