Gunnar Norrman

Gunnar Norrman
Gunnar Norrman
Gunnar Norrman
Gunnar Norrman

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): (2) "Bladvass", "Dimman lättar", signerad G. Norrman, daterad och numrerade 9/25 resp 12/15, torrnål, ca 20x13 resp 14x20 cm

654878

2019-06-17