Thomas Swainson Croxford oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THOMAS SWAINSON CROXFORD (1800-tal), kustmotiv, signerad T.S. Croxford, olja på pannå, ca 19 x 34 cm

654879

2019-06-20