Bisse Thofelt olja

Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja
Bisse Thofelt olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BISSE THOFELT (1939-2010), Landskap med bro, monogramsignerad, olja på duk, ca 95x130 cm

654882

2019-06-18