Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, med 4 iläggsskivor, 1900-tal, mahogny, pelarfot, höjd 72, diameter 115, iläggsskivor 50 cm vardera

smärre slitage

654885

2019-06-16