Taklampa 1900-talets mitt
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SCHRÖDER, taklampa, 1900-talets andra hälft, förgylld plåt, etikettmärkt 24 karat, dekor av blommor, höjd ca 62, inkl. kedja, diameter 45 cm
Kuntoraportti
654892
Päivämäärä:
2019-06-17