Taklampa 1900-talets mitt

Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SCHRÖDER, taklampa, 1900-talets andra hälft, förgylld plåt, etikettmärkt 24 karat, dekor av blommor, höjd ca 62, inkl. kedja, diameter 45 cm

Kuntoraportti

654892

Päivämäärä:

2019-06-17