Ulf Lundell litografi

Ulf Lundell litografi
Ulf Lundell litografi
Ulf Lundell litografi
Ulf Lundell litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF LUNDELL (född 1949), Komposition, signerad och daterad Lundell -90, IV-X färglitografi, bladmått ca 66x57 cm

Glas med spricka

654904

2019-06-17