Damskrivbord Holland 1700-tal

Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal
Damskrivbord Holland 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1700-tal, Holland, s.k. bloemen marqueterie, låda i sargen, beslag i mässing, höjd 71, 74x50 cm

Sprickor, lagningar och fanérbortfall

654915

2019-06-17