Skrivbord i rokokostil

Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft, svartmålat, beslag i mässing, 3 lådor i sargen, signerad CBM, höjd 72, 150x75 cm

Nyckel saknas

654923

2019-06-17