Hylla 1900-talets mitt

Hylla 1900-talets mitt
Hylla 1900-talets mitt
Hylla 1900-talets mitt
Hylla 1900-talets mitt
Hylla 1900-talets mitt
Hylla 1900-talets mitt
Hylla 1900-talets mitt
Hylla 1900-talets mitt
Hylla 1900-talets mitt
Hylla 1900-talets mitt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA, 1900-talets mitt, med skåpdel och lådor med mässingsdetaljer, faner i lackerad björk, flyttbar hylla, utvändig höjd ca 75, yttermått 120x27 cm

Repor och slitage

654933

2019-06-17