Piri Kalman oljemålning

Piri Kalman oljemålning
Piri Kalman oljemålning
Piri Kalman oljemålning
Piri Kalman oljemålning
Piri Kalman oljemålning
Piri Kalman oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Piri Kálmán (Ungern, 1908-1983): Byväg med pojke, olja på duk, signerad, ca 60x80 cm

654934

2019-06-17