Vitrinskåp design Ib Kofod-Larsen
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
IB KOFOD-LARSEN, vitrinskåp, Faarup Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, jakarandafanér, 2 glasade dörrar med bakomvarande förvaring på hyllor, undertill 2 lådor, höjd ca 167, bredd ca 115, djup ca 32 cm, skyltmärkt
Försiktigt bruksslitage
654940
2019-06-17