Salongsgrupp i nyrokoko tillverkad i valnöt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, stomme i lackerad björk med detaljer i rotfanér, stoppade lösa sitsar klädda i omaka textiler, sitthöjd ca 45 cm

Smärre nagg och repor

654949

2019-06-17