Golvlampa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, märkt Pagos, stomme i lackerad björk med mässingsdetaljer, fotavslut i form av tassar, textilskärm, höjd ca 148 cm
Smärre slitage, trasig skärm, ej funktionstestestad, SAV garanterar ej funktionen
654960
2019-06-17