Figurin dekor av puttis

Figurin dekor av puttis
Figurin dekor av puttis
Figurin dekor av puttis
Figurin dekor av puttis
Figurin dekor av puttis
Figurin dekor av puttis
Figurin dekor av puttis
Figurin dekor av puttis

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

FIGURINGRUPP, Neapel, 1900-tal, puttis, höjd ca 21 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

654963

2019-06-20