Ostrongafflar i sterlingsilver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st., sterlingsilver, Reed & Barton, USA, stämplade, längd ca 14 cm

Minimalt slitage

654971

2019-06-17