Soffbord England
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, s.k hunting table, 1900-talets andra hälft, Bradley, England, fanerat i mahogny, fällbara klaffar, med underliggande tidningshylla, höjd ca 54, 151x53+22+22 cm
Bruksslitage, repor och stötmärken
654989
2019-06-17