Klubbat för:
550 SEK
Estimate
1 500 SEK
Description
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Öia, stomme i gulmetall, veckad pappskärm, undertill etikettmärkt, höjd ca 145 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
654990
Date:
2019-06-17
Our archive
Past auctions