Tillbaka till katalog

Öia golvlampa

Öia golvlampa
Öia golvlampa
Öia golvlampa
Öia golvlampa
Öia golvlampa
Öia golvlampa
Öia golvlampa
Öia golvlampa

Klubbat för:

550 SEK

Estimate

1 500 SEK

Description

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Öia, stomme i gulmetall, veckad pappskärm, undertill etikettmärkt, höjd ca 145 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

654990

Date:

2019-06-17