Manschettknappar 1 par 18 k guld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, markisformade manschettbrickor med gravyr, stämplar delvis bortnötta samt oläsliga, 1919, SKJORTKNAPP, 18 k guld, dekor med cabochonslipat blått glas, Bernhard Hertz AB, Stockholm 1902, total vikt ca 8,4 g

Manschettknappar med skador och bristningar

654994

2019-06-20