Manschettknappar 1 par 18 k guld
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, markisformade manschettbrickor med gravyr, stämplar delvis bortnötta samt oläsliga, 1919, SKJORTKNAPP, 18 k guld, dekor med cabochonslipat blått glas, Bernhard Hertz AB, Stockholm 1902, total vikt ca 8,4 g
Manschettknappar med skador och bristningar
654994
2019-06-20