Skåp 1700-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, ek, 1700-tal, rokoko, intarsiadekor med kompassros, beslag i mässing, invändigt med hyllplan samt skedhylla, höjd 194, 126,5x49 cm
Nyckel, 1 lås och 2 beslag saknas, ett löst beslag medföljer, slitage, ytskador
654999
2019-06-18