Steve Taipale, oljemålning av en utter

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEVE TAIPALE, motiv av en utter, olja på duk, signerad samt daterad 1993, mått ca 90x70 cm

655003

2019-06-17