Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mariabild, otydligt signerad, 1800-tal, olja på duk, ca 74x61 cm
Dubblerad duk, skador, krackelyrer, lös duk
655012
2019-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här