Ellis Wallin

Ellis Wallin
Ellis Wallin
Ellis Wallin
Ellis Wallin
Ellis Wallin
Ellis Wallin

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLIS WALLIN (1888-1972): "Fiskebäckskil", signerad och tergo daterad 1929, olja på duk, ca 45x54 cm

655016

2019-06-17