Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE BERG (1887-1963): oljemålning på pannå, sign., daterad Yngve-42. Blomsterstilleben, ca 44x36 cm
Krackeleringar
655021
2019-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här